foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Błogosławieństwo

Licznik Odwiedzin

167004
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
109
414
1465
161934
3294
8545
167004

Your IP: 3.238.173.209
2021-05-14 10:30

 Z nadzieją na ...lepsze 

Wszyscy zapewne rozumiemy tą niecodzienną sytuację społeczną, związaną z obostrzeniami,dystansem oraz zagrożeniami dla zdrowia i życia.
Tym bardziej z nadzieją na realizację naszych rowerowych pasji - przyjmujemy aktualne komunikaty o otwarciu i znoszeniu przez Ministerstwo Zdrowia tych zakazów.
Dlatego z radością będziemy przystępować do zapraszania WAS :) do wspólnych rajdów i innych projektów rowerowych których, nie mogliśmy realizować w 2020 roku.

BIKE-TEAM Szydłowiec


 

 ...Tak niedawno był wśród nas...

zapraszam na mszę świętą popogrzebową w intencji śp Kazimierza, która zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Wierzbicy w dn.7.05.2021o godzinie 17.30. Planowany jest również wyjazd rowerami ..wyjazd o godzinie 16.30 z Rynku Wielkiego. Zapraszam z szacunkiem Andrzej. 


 

  W szczególny czas ... przesyłamy Wam życzenia 

 

W jednej z pięknych polskich kolęd śpiewamy... dzisiaj w Betlejem, dzisiaj w Betlejem wesoła nowina ... czy dzisiaj, kiedy cały świat, nasza ojczyzna, nasze rodziny dotknięte są tą straszną pandemią, kiedy żyjemy w obawie o zdrowie swoich najbliższych o nasze zdrowie a nawet życie ... czy nie mamy pragnienia ba nawet życzenia aby: świat, ojczyzna, nasze rodziny były tym radosnym Betlejem, aby w naszych domach zagościła ta radosna nowina o narodzeniu Chrystusa !

Dlatego w ten szczególny czas ... życzymy Wam tak potrzebnego szacunku i wzajemnego zrozumienia,

zdrowia, serdeczności i zwykłej a jak dzisiaj potrzebnej miłości ludzkiej miłości. Dbajcie o siebie i bliskich i co obecnie jest tak istotne ... DZIELCIE SIĘ DOBREM...

BIKE TEAM :)

ZAPROSZENIE na Pielgrzymkę Rowerową sierpień 2020

Jeszcze do 3 sierpnia 2020 przyjmujemy zgłoszenia na 18 Pielgrzymkę Rowerową organizowaną z Dekanatu Szydłowieckiego na Jasną Górę - Częstochowa

XVIII Szydłowiecka Pielgrzymka Rowerowa - SIERPIEŃ 2020

- Poprzez ankietę -->  

Przypominamy

Zapisy prowadzimy
1 – Szydłowiec Rynek Wielki 18 – Salon FOTO, siedziba Bike Team
2 – Poprzez stronę internetową - link powyżej - zamykamy zapisy
Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego zamieszczonego na naszej stronie
Termin wyjazdu:
Szydłowiecka Pielgrzymka Rowerowa - 11, 12, 13 sierpień 2020

Jednocześnie rekomendujemy stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitaranego

Czytaj więcej: ZAPROSZENIE na Pielgrzymkę Rowerową sierpień 2020

Pielgrzymka rowerowa-wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego 2020

Ze względu na obecną sytuację - dot zagrożenia epidemiologicznego jak również wiele zapytań skierowanych w sprawie organizacji i udziału w pielgrzymkach rowerowych (ogólnopolskiej XV oraz szydłowieckiej XVIII) odbyłem spotkanie z ks M.Kszczot - dyrektorem Radomskiej Pielgrzymki Pieszej. Na spotkaniu przedstawiłem projekty organizacji - dotychczasowe - naszych pielgrzymek rowerowych jak również omówiliśmy organizacje i obecne wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego /załącznik GIS z dn. 5.06.2020

Wobec powyższego rozpoczynamy przygotowania do organizacji pielgrzymek rowerowych Szydłowiec - Częstochowa 2020. TRADYCJA nas zobowiązuje to już nasza 18 pielgrzymka :)

Czytaj więcej: Pielgrzymka rowerowa-wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego 2020